سفتی باکس چیست؟

سفتی باکس چیست؟

سفتی باکس چیست؟

ممکن است هنگام وب گردی با واژه سفتی باکس یا سیفتی باکس برخورد کرده باشید و بخواهید بدانید سفتی باکس چسیت؟ در واقع سیفتی باکس نوعی جعبه است که جزء لوازم تجهیزات پزشکی محسوب می شود . سیفتی باکس مورد استفاده دندانپزشکی ها ، درمانگاه ها ، آزمایشگاه ها ، آرایشگاه ها ، مراکز درمانی سیار و به طور کلی هر بخشی که با وسایل تیز و برنده مانند سرسوزن ، تیغ بیستوری سر و کار دارند است. سیفتی باکس بیمارستان کاملا یکبار مصرف است . در سیفتی باکس بیمارستان یک خط نشانه وجود دارد که معمولا تا 3/4 آن را می توان پر کرد . پس از اینکه سیفتی باکس بیمارستان پر شد در آن پلمب می شود و توسط ماشین مخصوص حمل زباله ، حمل می شود و در زمین دفن می شود.

انواع سیفتی باکس بیمارستان

سفتی باکس بیمارستان یا سیفتی باکس کاردبرد دارای انواع مختلفی است مثلا سیفتی باکس مقوایی ، سیفتی باکس پلاستیکی ، سیفتی باکس کاغذی . که البته سفتی باکس مقوایی بسار مشابه سیفتی باکس کاغذی است ولی جنس آن مقداری متفاوت است . سیفتی باکس کاردبرد به گونه ای تولید شده است که پس از دفن هیچ گونه آسیبی به طبیعت نمی رساند و کاملا بی خطر است .

لزوم استفاده از سیفتی باکس کاردبرد یا سیفتی باکس کاغذی

وجود سفتی باکس کاردبرد یا سیفتی باکس کاغذی در همه مراکزی که با وسایلی سرو کار دارند که ممکن است پوست را سوراخ کند و جراحت ایجاد کند لازم است زیرا سیفتی باکس کاغذی مانع از آسیب دیدن استفاده کنندگان می شود . و همانطور که می دانیم همیشه پیشگیری بهتر از درمان است و سفتی باکس کاغذی یا سفتی باکس کاردبرد تاثیر بسزایی در پیشگیری از بیماریهایی که از طریق خون انتقال می یابد ، دارد .

سفتی باکس چیست؟ | سیفتی باکس کاغذی | سیفتی باکس بیمارستان | سیفتی باکس کاردبرد
سفتی باکس چیست؟ | سیفتی باکس کاغذی | سیفتی باکس بیمارستان | سیفتی باکس کاردبرد

راه آشنایی با اینکه سفتی باکس چیست؟

شرکت بهداد طب ایمن ماهان تولید کننده سیفتی باکس است و این محصول را با کیفیتی بالاتر از سیفتی باکس پلاستیکی تولید می کند و مساله مهمی که وجود دارد قیمت آن بسیار کمتر از سفتی باکس پلاستیکی است . برای اینکه بیشتر بخواهید بدانید سفتی باکس چیست؟ می توانید به وب سایت شرکت تولید کننده سفتی باکس بهداد طب ایمن ماهان مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری در مورد سفتی باکس بدست آورید.

سیفتی باکس چیست؟

در واقع تلفظ اصلی سفتی باکس ، سیفتی باکس است ولی به دلیل اینکه اکثر مردم این جعبه را با نام سفتی باکس می شناسند خود را ملزم دانستیم که در راستای اطلاع رسانی گام برداریم.

استقبال از سفتی باکس کاغذی ( سفتی باکس کاردبرد ، سفتی باکس بیمارستان )

سفتی باکس کاغذی یا سفتی باکس بیمارستان شرکت بهداد طب ایمن ماهان دارای پد جاذب است که از نشت خون و سایر مایعات به خارج از سیفتی باکس جلوگیری می کند . سفتی باکس کاغذی ( سفتی باکس کاردبرد) از آزمایشگاه ساها و سازمان بهداشت جهانی مجوز دارد . طراحی سفتی باکس کاغذی با طرح های روز دنیا رقابت می کند و مصرف کنندگان زیادی در خارج از کشور خواهان سفتی باکس بیمارستان شرکت تولید کننده سیفتی باکس بهداد طب ایمن ماهان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه سیفتی باکس چیست؟ می توانید با همکاران ما در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام در ارتباط باشید.

سفتی باکس چیست؟ | سیفتی باکس کاغذی | سیفتی باکس بیمارستان | سیفتی باکس کاردبرد
سفتی باکس چیست؟ | سیفتی باکس کاغذی | سیفتی باکس بیمارستان | سیفتی باکس کاردبرد

پشتیبانی از امنیت مصرف کنندگان

زباله های بهداشتی و در مانی را از لحظه تولید تا بسته بندی نهایی را مورد توجه ویژه قرار داد تا هم کسانی که به هر نحوی با این زباله ها در ارتباط هستند در امنیت کامل باشند . زباله های بیمارستانی به انواع مختلفی تقسیم می شوند که ما در این مقاله زباله های نوک تیز و برنده را مد نظر داریم . شرکت بهداد طب ایمن ماهان نوعی سیفتی باکس کاغذی تولید کرده که مصرف کنندگان در مراکز درمانی و اماکن دیگری مثل آزمایشگاه و آرایشگاه و ... با استفاده از این سیفتی باکس بیمارستان در امنیت کامل خواهند بود زیرا به آسانی می توانند سر سوزن و سرنگ و سایر ابزارهایی که در صورت تماس آنها با پوست جراحت ایجاد می شود را درون سفتی باکس کاغذی قرار دهند.

برخی از ویژگی های سیفتی باکس مقوایی

سفتی باکس بیمارستان از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و از چند لایه تشکیل شده است و به هیچ عنوان زباله هایی که درون این سفتی باکس کاردبرد قرار می گیرند ، جعبه را سوراخ نمی کنند . سیفتی باکس مقوایی ای که شرکت بهداد طب ایمن ماهان تولید می کند دارای یک پد جاذب است که مانع از نشت و خروج خون و مواد عفونی به سطح خارجی سیفتی باکس می شود . این نوع سفتی باکس دارای یک خط نشانه است که حداکثر میزانی که می توان درآن زباله ریخت را مشخص می کند پس از اینکه زباله های درون سیفتی باکس کاغذی به حد نصاب رسید درب آن پلمپ می شود و توسط ماشین های مخصوص حمل زباله برای دفع یا سوزاندن جابه جا می شود . در حین جابه جایی هیچ خطری کارگران حمل زباله را تهدید نمی کند.

شرکت تولید کننده سیفتی باکس بهداد طب ایمن ماهان حامی حفظ محیط زیست

سیفتی باکس کاردبرد به گونه ای تولید شده است که پس از دفن هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نمی رساند و بهداد طب ایمن ماهان (BTEM) به عنوان دوستدار طبیعت در زمینه تولید سیفتی باکس کاردبرد فعالیت می کند. امیدواریم تا این قسمت از مقاله توانسته باشیم شما را با مفهوم اینکه سیفتی باکس چیست؟ آشنا کرده باشیم هر جا که احساس کردید به توضیحات بیشتری در مورد اینکه سفتی باکس چیست؟ نیاز دارید می توانید با شرکت تولید کننده سفتی باکس بهداد طب ایمن ماهان تماس حاصل کنید همچنین لیست قیمت محصولات سیفتی باکس در سایت مشخص شده و شما برای خرید سیفتی باکس مقوایی می توانید با این تولید کننده سیفتی باکس مقوایی در ارتباط باشید. BTEM فروش سیفتی باکس مقوایی را در تعداد بالا با تخفیف ویژه ارائه می دهد .

آواتار نویسنده

درباره نویسنده

افزودن دیدگاه0