دستورالعمل استفاده از سیفتی باکس بهداد طب

دستورالعمل استفاده از سیفتی باکس بهداد طب

دستورالعمل استفاده از سیفتی باکس بهداد طب

دستورالعمل استفاده از ظروف«سیفتی باکس»جهت دفع پسماندهای نوک تیز و برنده

از جمله افرادی که با وسایل نوک تیز مانند تیغ بسیار سرو کار دارند آرایشگران هستند . این گونه افراد در صورتیکه مراقب نباشند علاوه بر اینکه سلامتی خودشان به خطر می افتد ، می توانند سلامتی دیگران را هم به خطر بیاندازند . شرکت بهداد طب ایمن ماهان جهت جلوگیری از انتقال بیماریهایی که طریق خون منتقل می شوند سیفتی باکس آرایشگاه یا سطل زباله آرایشی تولید کرده است تا آرایشگران بتوانند با استفاده از این سیفتی باکس آرایشی به روش مطمئن و ایمن وسایل تیز و برنده را از محیط کار خود خارج کنند . این سیفتی باکس ارزان تنها با هدف خدمت رسانی به جامعه تولید شده است .

 شرکت بهداد طب ایمن ماهان این اطمینان را به شما می دهد که با استفاده از این سیفتی باکس ارزون هیچ مشکلی برای هیچ فردی ایجاد نشود چون در روند تولید آن ، تمام نکات امنیتی در نظر گرفته شده است و کادر مجرب و متخصص این شرکت کوشیده اند نقاط منفی این ظرف را به نقاط مثبت تبدیل کنند. این سیفتی باکس ارزون علاوه بر اینکه به صورت زیبا طراحی شده است از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و فضای کمی را اشغال می کند. و شما می توانید این نوع سطل زباله آرایشگر را به دیوار نصب کنید یا آن را روی میز و درون کابینت یا هر جای دیگر قرار دهید. این نوع سطل زباله آرایشگر دارای یک خط نشانه می باشد که حداکثر میزان پر شدن را نشان می دهد .

دستورالعمل استفاده از سیفتی باکس آرایشگاه

آرایشگران در سراسر ایران می توانند این سیفتی باکس ارزان را از طریق سایت بهداد طب ایمن ماهان یا تماس با کارشناسان فروش تهیه نمایند . این شرکت سیفتی باکس آرایشگاه را در اندازه های 3 لیتری ، 5 لیتری ، 7 لیتری ، 12 لیتری تولید کرده است که هر آرایشگاه می تواند با توجه به نیازی که دارد این نوع سطل زباله آرایشی را تهیه نماید . وسایل تیز و برنده ای که درون سیفتی باکس آرایشی قرار می گیرد بسیار می تواند خطرناک باشد به همین دلیل این نوع سیفتی باکس ارزون را تنها تا 3 روز می توان نگهداری کرد و پس از سه روز باید برای دفع از آرایشگاه خارج شوند. سطل زباله آرایشگر یکبار مصرف می باشد یعنی به هیچ عنوان نمی توان دوباره از آن استفاده کرد.

 

 

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

آواتار نویسنده

درباره نویسنده

افزودن دیدگاه0